RN65E2210FRSL
MFR.Part #
RN65E2210FRSL
JLCPCB Part #
C1806268
Description
-65℃~+175℃ 221Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors