MCA12060D3831BP100
MFR.Part #
MCA12060D3831BP100
JLCPCB Part #
C1718275
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS