P0805Y4701BNT
MFR.Part #
P0805Y4701BNT
JLCPCB Part #
C4022672
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS