M55342H06B33A0RWS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342H06B33A0RWS
Description
150mW 33Ω ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS