CRCW25123R90JNEGHP
MFR.Part #
CRCW25123R90JNEGHP
JLCPCB Part #
C4251172
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS