P0805Y4122BNTF
MFR.Part #
P0805Y4122BNTF
JLCPCB Part #
C4325974
Description
-55℃~+155℃ 200mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS