SFR25H0001202JA500
MFR.Part #
SFR25H0001202JA500
JLCPCB Part #
C1377643
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS