P0805Y1242BNTF
MFR.Part #
P0805Y1242BNTF
JLCPCB Part #
C4034968
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS