P0805Y4120LBT
MFR.Part #
P0805Y4120LBT
JLCPCB Part #
C4345913
Description
-55℃~+155℃ 200mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount