P0805Y4420LBT
MFR.Part #
P0805Y4420LBT
JLCPCB Part #
C4159490
Description
-55℃~+155℃ 200mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount