P0805Y3922LBW
MFR.Part #
P0805Y3922LBW
JLCPCB Part #
C4203678
Description
-55℃~+155℃ 200mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount