Y4021120R000D0W
MFR.Part #
Y4021120R000D0W
JLCPCB Part #
C4217973
Description
-55℃~+150℃ 100mW 120Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount