P0805Y3921BBW
MFR.Part #
P0805Y3921BBW
JLCPCB Part #
C4103855
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount