P0805Y3301BGT
MFR.Part #
P0805Y3301BGT
JLCPCB Part #
C4131968
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS