RN70C5622FRSL
MFR.Part #
RN70C5622FRSL
JLCPCB Part #
C1807701
Description
-65℃~+175℃ 56.2kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors