RCS2012F2154CS
MFR.Part #
RCS2012F2154CS
JLCPCB Part #
C17621844
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.15MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS