CRCW12062K80FKTB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW12062K80FKTB
JLCPCB Part #
C4140233
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount