P0805Y3011LBT
MFR.Part #
P0805Y3011LBT
JLCPCB Part #
C3927233
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount