P0805Y3011WBT
MFR.Part #
P0805Y3011WBT
JLCPCB Part #
C4081097
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount