P0805H2153BNT
MFR.Part #
P0805H2153BNT
JLCPCB Part #
C3977609
Description
-55℃~+155℃ 0.2W 215kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS