P0805Y2612BBT
MFR.Part #
P0805Y2612BBT
JLCPCB Part #
C4293409
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount