P0805Y2212BBT
MFR.Part #
P0805Y2212BBT
JLCPCB Part #
C3933322
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount