P0805Y2611BBT
MFR.Part #
P0805Y2611BBT
JLCPCB Part #
C3985808
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount