P0805Y2611LBT
MFR.Part #
P0805Y2611LBT
JLCPCB Part #
C4026595
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount