P0805Y2492BNT
MFR.Part #
P0805Y2492BNT
JLCPCB Part #
C4170385
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS