P0805Y2402BNT
MFR.Part #
P0805Y2402BNT
JLCPCB Part #
C4185552
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS