P0805Y2430BBT
MFR.Part #
P0805Y2430BBT
JLCPCB Part #
C4170906
Description
-55℃~+155℃ 200mW 243Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount