P0805E2430BBT
MFR.Part #
P0805E2430BBT
JLCPCB Part #
C3951528
Description
-55℃~+155℃ 200mW 243Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount