P0805Y2431BBT
MFR.Part #
P0805Y2431BBT
JLCPCB Part #
C3954753
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount