P0805Y2261BBT
MFR.Part #
P0805Y2261BBT
JLCPCB Part #
C4086026
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount