BZX84C62-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C62-E3-18
JLCPCB Part #
C6475307
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 215Ω 300mW 450Ω 50nA@43.4V 58.9V~65.1V 62V ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS