P0805Y1912BNT
MFR.Part #
P0805Y1912BNT
JLCPCB Part #
C4314247
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS