P0805Y1962BNT
MFR.Part #
P0805Y1962BNT
JLCPCB Part #
C4112770
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS