Y1455250R000T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1455250R000T9W
JLCPCB Part #
C4078098
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 250Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS