P0805Y1782BNT
MFR.Part #
P0805Y1782BNT
JLCPCB Part #
C3929373
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS