CRCW2512300RJNEGHP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW2512300RJNEGHP
JLCPCB Part #
C2089763
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 300Ω 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS