P0805Y1402LNT
MFR.Part #
P0805Y1402LNT
JLCPCB Part #
C4351080
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS