P0805Y1432LNT
MFR.Part #
P0805Y1432LNT
JLCPCB Part #
C4193748
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS