P0805Y1331BBT
MFR.Part #
P0805Y1331BBT
JLCPCB Part #
C4336139
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount