P0805Y1210PBW
MFR.Part #
P0805Y1210PBW
JLCPCB Part #
C4301483
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount