SG73P2ATTD512J
MFR.Part #
SG73P2ATTD512J
JLCPCB Part #
C4260351
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS