P0805Y1003LBW
MFR.Part #
P0805Y1003LBW
JLCPCB Part #
C4121763
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount