P0805Y1002LBW
MFR.Part #
P0805Y1002LBW
JLCPCB Part #
C3930679
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount