G3SBA20-E3/45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
G3SBA20-E3/45
Description
-55℃~+150℃ 1V@2.0A 2.3A 200V 5uA 80A Single-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS