P0805K7871BBT
MFR.Part #
P0805K7871BBT
JLCPCB Part #
C4330750
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount