CA000116R00KE66
MFR.Part #
CA000116R00KE66
JLCPCB Part #
C19387052
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 16Ω 1W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS