IHLP3232DZER4R7M1A
MFR.Part #
IHLP3232DZER4R7M1A
JLCPCB Part #
C17268085
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
22.6mΩ 4.7uH 8.7A 8A AEC-Q200 ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS