P0805K33R2FNT
MFR.Part #
P0805K33R2FNT
JLCPCB Part #
C4359789
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS