P0805K2371FBT
MFR.Part #
P0805K2371FBT
JLCPCB Part #
C4001766
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount