RWR89S6800BRS70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR89S6800BRS70
JLCPCB Part #
C3394390
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+250℃ 3W 680Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors